CANLI | Abdullah Avcı konuşuyor

 CANLI | Abdullah Avcı konuşuyor
Okunuyor CANLI | Abdullah Avcı konuşuyor
Google News

UEFA Avrupa Ligi H Grubu dördüncü maçında Trabzonspor yarın sahasında Fransa’nın Monaco takımını ağırlayacak.

Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolculardan Umut Bozok, Monaco maçı öncesi açıklamalarda bulunuyor.

Abdullah Avcı, “Geçen sezon birçok başarıyı taraftarımızla birlikte gerçekleştirdik. Yarın da onların pozitif destekleriyle rakibi baskı altına alıp, maçı kazanmak ve avantaj sağlamak istiyoruz. Önümüzde Monaco maçı varken, ondan sonraki maçı düşünmüyoruz. Beşiktaş ‘la bir final maçı oynamayacağız, normal bir lig müsabakası oynayacağız. Kadroda büyük bir sürpriz olmayacak. Bazı mevkilerde zaten çok rotasyon yapamıyorum. Oyuncuların ölçümlerine bakacağım birazdan, ne hissettiklerini göreceğim. Sonra ne olacağına bakacağız. Büyük bir sürpriz olacağını sanmıyorum” dedi.

Umut Bozok ile ilgili de konuşan Avcı, Umut burayı tercih etti, onun burada olmasından memnunum” ifadelerini kullandı.

Abdullah Avcı, “Kendi performansımı eleştiriyorum ve bunu doğru buluyorum. Taraftara söylediğim şey sitem değildi, ricaydı. Ben de oyunculara baskı yapıyorum ancak maç içinde oyuncuya tepki göstermek bize bir şey katmıyor. Ben Karadeniz insanıyım, duyguların nasıl yoğun yaşandığını biliyorum. Taraftarımız örnek olmuş taraftardır. Biz onu çok seviyoruz. Geçen gün sevgiden sokakta yürüyemedim” dedi.

Umut Bozok, “Monaco’da 10 kişi çok iyi mücadele ettik. Fransa Ligi’nin en iyi takımlarından biri. Özgüvenleri yüksek. Taraftarımızın önünde çok iyi mücadele etmemiz lazım. Hedefimiz maçları kazanmak ve gruptan çıkmak için büyük avantaj almak” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun