Gaziantep FK’da Erol Bulut’tan takıma övgü | FUTBOLHABER.COM.TR

 Gaziantep FK’da Erol Bulut’tan takıma övgü | FUTBOLHABER.COM.TR
Okunuyor Gaziantep FK’da Erol Bulut’tan takıma övgü | FUTBOLHABER.COM.TR
Google News

Süper Lig ‘de 17. hafta maçında konuk ettiği Başakşehir’le 1-1 berabere kalan Gaziantep FK’da teknik direktör Erol Bulut, karşılaşmanın ardından düzenlen basın toplantısında konuştu, son dakikada gelen gol ile 1 puan aldıkları için oyuncuları kutladı.

Futbolcularının özellikle ikinci yarıda mücadeleyi hiç bırakmadığını aktaran Bulut, “Bugün 90 dakikanın sonunda aldığımız 1 puan önemliydi. Maça ilk ve ikinci 45 dakika olarak bakmamız lazım. İlk yarıda bizim kaçırdığımız ve rakibin değerlendirdiği pozisyon vardı. ikinci yarıda pes etmeyen bir Gaziantep vardı. Sonuna kadar zorladık ve yeterince pozisyona da girdik. Maalesef 1 pozisyon değerlendirdik . Sonuçta 1 puan aldık. Bu puandan dolayı da oyuncularımı kutluyorum. Maç kazanılmadığı zaman ister istemez futbolcular stres yaşıyor. Biz çalışmaya devam edeceğiz. Bu hafta olmazsa diğer haftalarda puan için çalışacağız” diye konuştu.

Erol Bulut, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Gaziantep FK – Beşiktaş maçındaki tartışılan pozisyon ile ilgili yayınlanan VAR kayıtları ile ilgili de şöyle dedi:

“Hakem ile ilgili bir şey söylemeyeceğim, sonuçta gerekenler tüm hafta boyunca konuşuldu. Günay’ın orada söylediği bir cümle var. Maalesef hakem dalga geçerek futbolcumuza cevap veriyor. O da futbol adına şık değil.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun